Bohaterowie

Carlisle Cullen


    Urodził się w 1640 roku w Londynie, był synem pastora. Podczas jednego z polowań na wampiry sam został przemieniony. Uczył się medycyny i został lekarzem. Przez te prawie 200 lat czuł się samotny więc postanowił stworzyć sobie towarzysza. Został nim Edward który umierał na hiszpankę. Kilkanaście lat później w wampira zamienił Esme - kobietę, w której zakochał się poczas ich pierwszego spotkania w szpitalu. Niedługo po tym wzięli ślub. W następnych latach do rodziny dołączyli Rosalie i Emmett, oboje przemienieni przez doktora, a później już jako wampiry Alice i Jasper. 
    Bardzo kocha swoją żonę, oraz przyszywane dzieci. Ma blond włosy, białą skórę i jest niezwykle przystojny. Pracuje w szpitalu w Forks.

Esme Cullen    Przyszła na świat w 1895 roku jako Esme Platt. W wieku 16 lat, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, pierwszy raz spotyka swojego przyszłego męża. Od razu się w nim zakochuje.
    Jakiś czas później, za namową rodziców, wychodzi za mąż za wpływowego bankiera - Charlesa Evenson'a. Ich małżeństwo to na początku sielanka, lecz później zmienia się w istne piekło, z którego nie da się wydostać.
    W 1921 roku Esme rodzi tak bardzo upragnione dziecko. Kilka dni później okazuje się, że  wraz z trójką innych umiera na zapalenie płuc. Młoda kobieta postanawia rzucić  się z klifu i zakończyć swoje nic nie warte życie. Carlisle znajduje ją w szpitalnej kostnicy. Na jaw wychodzi, że jej serce jeszcze bije, więc bez wahania przemienia ją w wampira. 
    Esme jest bardzo troskliwa i opiekuńcza. Posiada dar - potrafi płakać jak człowiek, lecz jej łzy mają krwawe zabarwienie. 

Bohaterowie drugoplanowiEdward


Emmett


Rosalie 


AliceJasper


Bella


Bohaterowie epizodyczni

Heidi Billingstone
(Charlize Theron)


Mike Tyler
(Ryan Reynolds)


3 komentarze:

  1. *nie odnosi się do bohaterów ale musiałam*
    Boskie tło, kurdę.Nie mogę się napatrzyć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia piękne :) razy milion xD

    OdpowiedzUsuń

Czytam = komentuję.


Dziękuję za każdy komentarz, to wielka radość dla autora, gdy widzi, że jego praca jest doceniona.